توسط: تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ 0 دیدگاه

میز مدیریت

طراحی و ساخت انواع میز مدیریت در مبلمان اداری بینو

محصولات ما

جدیدترین انواع میز مدیریت

میز مدیریت در سبک ها، طراحی‌ها و با استفاده از مواد اولیه گوناگونی طراحی می‌شوند. انتخاب جنس و مواد اولیه و سبک طراحی قطعاً به عهدۀ شماست. شما هنگام خرید میز مدیریتی می‌بایست اقدام به بررسی انواع مختلف میز کنید و پس از تطابق آن‌ها با آنچه که مد نظرتان است، اقدام به خرید میز مدیریت نمایید. اما چه خصوصیاتی در هنگام خرید میز مدیریتی را می‌بایست مد نظر قرار دهید؟ تعدادی از این خصوصیات مهم را در ادامه مرور خواهیم کرد.

جدید ترین ها

پرفروش ترین انواع میز مدیریت

میز مدیریت BM9001

جنس بدنه، باز و بسته شدن راحت کشوها و غیره… همین‌طور با توجه به این عامل که انتخاب یک میز مدیریت در خور نیاز، باید برای سال‌های زیادی قابل استفاده باشد، چون یک میز به نسبت دیگر مبلمان اداری کمتر مورد تعویض قرار می‌گیرد.

میز مدیریت BM1000

کیفیت میز در اغلب موارد از نوع چگونگی ساخت آن معلوم می‌شود. جنس بدنه، باز و بسته شدن راحت کشوها و غیره… همین‌طور با توجه به این عامل که انتخاب یک میز مدیریت در خور نیاز، باید برای سال‌های زیادی قابل استفاده باشد، چون یک میز به نسبت دیگر مبلمان اداری کمتر مورد تعویض قرار می‌گیرد.

میز مدیریت BM2000

برای انتخاب میز باید توجه خاصی به ابعاد اتاق، نور و رنگ اتاق داشت، به این دلیل که ممکن است در اتاق مدیریت به غیر از فضایی جهت مدیر شرکت برای قرارگیری میز، فایل و کمدها، فضایی همچون فضای کنفرانس برای قرارگیری میز و صندلی مخصوص فضای کنفرانس و حتی میزی به عنوان میز پذیرایی که امکان دارد در اتاق مدیریت برای مهمانان لحاظ شود. همچنین به علت استفاده از کامپیوتر باید تمامی دستگاه‌ها و کابل‌ها و اجزای کامپیوتر از قبل جایشان پیش‌بینی شده باشد.

میز مدیریت BM3500

با وارد شدن مهمانان به اتاق مدیریت، انتظار آنان برای دیدن فضایی که نشان دهنده تفکر، ذهنیت و قدرت مدیریت یک مدیر در راستای اهداف و موفقیت‌های شرکت است، ‎می‌تواند اولین نکته بسیار مهم باشد. داشتن جلوه‎‌ی زیبا و مدرن در کنار کیفیت و دوام میز مدیریت، از ویژگی‌های اصلی آن است. شاید برای انتخاب میز کاربردی بودن آن کمتر از ظاهر و کیفیتش مورد توجه باشد ولی انتخاب آن به علت تنوع زیاد می‌تواند مشکل باشد.

مبلمان اداری بینو | فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری
سوالات شما

دریافت مشاوره رایگان از
مبلمان اداری بینو

تیم متخصص و با تجربه ما شما را در طراحی و پیاده سازی مبلمان اداری مورد نیازتان همراهی خواهد نمود تا با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به محصول خود دست یابید.    Array

    مبلمان اداری بینو | دکوراسیون داخلی بینو

    BAYNOGROUP

    ما را دنبال کنید!

    برای دریافت آخرین اعلان ها ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.