نظر: 0 بهمن 18, 1400

کدام نیم ست اداری و مبلمان اداری مناسب است؟

نیم ست اداری و مبلمان اداری را چگونه انتخاب کنیم؟

پخش پذیرش به عنوان ورودی سازمان می‌بایست بتواند در یک نگاه و اولین حضور بازدیدکننده فضای روبرو پیشرفت، متکی به خود و جذاب کاری شما را به آن‌ها نشان دهد. یک چیدمان مناسب در فضای اداری می‌تواند افراد را قبل از یک قرار ملاقات از انتخاب سازمان مطمئن کند و نشان دهد که کسب و کاری که قصد همکاری با آن را دارند در تمامی جزییات می‌تواند بهترین نتیجه را به آن‌ها بدهد. پزشکان، وکلا و شرکت‌ها در طول سال‌ها نحوه چیدمان دفاتر اداری خود را برای حداکثر راحتی کامل کرده‌اند. در ادامه به بررسی ویژگی‌های مورد انتظار برای نیم ست اداری و مبلمان اداری مناسب برای سازمان خواهیم پرداخت.

آنچه باید در فضای پذیرش باشد

قسمت پذیرش، فرش قرمز شما برای کسب و کارها جهت انجام همکاری و تبادلات مالی است. ایجاد یک تاثیر اولیه خوب و تبدیل تجربه انتظار به اتفاقی به یاد ماندنی بسیار مهم است تا همکاری‌ها گسترده‌تر و مستحکم‌تر شود. در فضای اداری پذیرش علاوه بر نیم ست اداری و مبلمان اداری، صندلی پذیرش، میز پذیرش، استند، تابلو و بسیاری از موارد دیگر به عنوان جزییات می‌توانند قرار بگیرند.

مبلمان مورد نیاز برای اتاق انتظار

مبلمان اتاق انتظار منحصر به فرد است، زیرا بازدیدکنندگان انتظار دارند در فضایی آرام و بدون تنش به انجام مذاکرات کاری بپردازند. البته باید در نظر داشته باشیم که افراد دوست دارند به هنگام حضور در مکانی جدید، فاصله‌ی کافی را با سایر افراد داشته باشند. حریم شخصی آن‌ها حفظ شود و امکانات و تجهیزات کافی (نظیر میز، جایگاه مطالعه و نوشیدنی و…) داشته باشند. شاید به خاطر همین ظاهر سخت و ضمخت در چند ده سال پیش بوده است که هنوز عده‌ای از مطب پزشک ترس دارند و یا فضای کاری وکلا را سخت و خشک می‌بینند. در الی که در حال حاضر دکوراسیون نوین و مدرن به همراه نیم ست اداری و مبلمان اداری فضای بسیار جذابی را برای آن‌ها ایجاد کرده اند.

بهترین نیم ست اداری و مبلمان اداری فضای پذیرش

شاید سخت باشد از کلمه‌ی بهترین برای یک مجموعه استفاده کنیم اما به صورت کلی می‌توان گفت، صندلی‌های پذیرش، مبلمان اداری مدولار، کاناپه، نیم ست اداری، صندلی اداری و… در کنار سایر تجهیزات مبلمان اداری می‌تواند فضای اداری را بسیار جذاب و زیبا کند. صندلی‌های اداری پذیرش تکی به افراد فضای شخصی می‌دهد در حالی که کاناپه می‌توانند یک زوج را در خود جای دهند. کاناپه‌های سه نفره فضایی را برای خانواده یا افراد یک تیم را می‌تواند در خود جای دهد. میزهای قهوه و مطالعه، فضایی برای مجلات و استراحت فراهم می‌کند. این مثال نشان می‌دهد که با توجه به نیاز می‌بایست برای خرید نیم ست اداری و مبلمان اداری فضای پذیرش اقدام کرد.

تفاوت فضای اداری و پذیرش

یک بخش پذیرش اداری نیازهای همپوشانی با فضای اتاق انتظار دارد، اما تفاوت‌های خاصی وجود دارد. فضای پذیرش اداری باید با یک میز با کیفیت بالا و حرفه‌ای جلوه بسیار خوبی داشته باشد. در حالی که فضای اداری معمولاً صندلی‌های کمتری نسبت به اتاق انتظار و مبلمان مجلل پذیرایی مانند صندلی‌های مبل فردی دارد. سازمان‌ها می‌توانند برای ساخت محیط بهتر و جذاب‌تر در فضای اداری، صندلی با میزهای کوچک قرار دهند تا افرادی که نیاز به دسترسی به لپتاب را دارند در مدت انتظار از آن‌ها استفاده کنند. نیم ست مبلمان و مبلمان اداری برای فضای پذیرایی شامل میز یا میز قهوه‌خوری است و یک فضای شخصی کوچک.

نتیجه گیری

آیا به دنبال تجهیز فضای پذیرش یا اتاق انتظار خود هستید؟ مبلمان اداری بینو استفاده از پشتیبانی و مشاوره‌های رایگان خود را به شما توصیه می‌کند. خدمات چیدمان، دکوراسیون و طراحی رایگان ما به شما کمک می‌کند تا بهترین ترکیب را برای فضای اداری خود داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

اتاق کنفرانس خلاقانه

ایده‌هایی برای طراحی اتاق کنفرانس خلاقانه- ساده اما کاربردی

اتاق کنفرانس یکی از مهمترین فضاهای شرکت‌های بزرگ و کسب و کارهای کوچک است. تقریبا همه اتفاقات مهم یک دفتر کار، در این اتاق می‌افتد. از جلسات کاری با مشتریان احتمالی، تا جلسات سریع با کارکنان برای هماهنگی یا انجام مصاحبه‌های کاری برای گرفتن نیروی جدید. تحقیقات نشان داده‌اند مدیران میانی حدود 35% از زمان […]

ادامه مطلب
مبلمان اداری دفتر کار باز

مبلمان اداری دفتر کار باز چه ویژگی‌هایی دارد؟ تفاوت آن با نوع سنتی چیست؟

یک تصویر کلیشه‌ای از دفتر کار سنتی در ذهن بسیاری از ما وجود دارد: دفتر کاری تیره وخفه که اتاق اتاق است و خلاقیت و همکاری را در نطفه خفه می‌کند. معمولا هم خیلی نور ندارد و برای همین هم هست که در آن احساس خفگی داریم. خوشبختانه دوره این دفتر کارها با آن دکوراسیون […]

ادامه مطلب
ویژگی‌های میز کنفرانس

ویژگی‌های میز کنفرانس چیست؟ نکاتی برای خرید میز کنفرانس!

اگر در حال دکوراسیون دفتر کار خود باشید یا اینکه قصد شروع آن را داشته باشید، حتما می‌دانید داشتن یک اتاق کنفرانس چقدر مهم و ضروری است. این اتاق نه فقط برای برگزاری جلسات، بلکه برای حرف زدن با همکاران، برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان و انجام مصاحبه‌های کاری و غیرکاری استفاده می‌شود. مدیران هوشمند […]

ادامه مطلب