نظر: 0 مهر 21, 1400

خرید میز تحریر برای دانش آموزان

خرید میز تحریر برای دانش آموزان با توجه به شروع دوباره زمان تحصیل و مدارس و با توجه به کاهش فراگیری و همه گیری کرونا که در نتیجه به حضور دانش آموزان در مدرسه می‌انجامد در حال حاضر علاوه بر این که جزو اولویت‌های والدین است به اولویتی برای مسولین مدراس نیز تبدیل شده است.

اگر بخواهیم صادقانه در این مورد به گفت‌و گو بنشینیم متوجه خواهیم شد که والدین نمی‌خواهند تجربه تلخ و نامناسبی که خودشان در دوران تحصیل خود و در استفاده از صندلی و میز تحریر نامناسب داشته‌اند را فرزندانشاتن نیز داشته باند. از این رو در تلاش هستند که میز تحریر و صندلی مناسب برای آن‌ها تهیه کنند. از طرفی مدارس و مسئولین آموزش نیز به اهمیت صندلی و میز تحریر در راحتی و بالارفتن راندمان کاری دانش آموزان پی برده‌اند و در تلاش برای خرید میز تحریر و صندلی مناسب برای فضای آموزشی خود هستند.

تفاوت میز تحریر و میز کامپیوتر در چیستدر خرید میز تحریر به چه نکاتی توجه کنیم؟

همان گونه که گفتیم امروز نقش مهم و کلیدی میز اداری و صندلی اداری بر کارندان و نحوه‌ی کار آنان بر کسی پوشیده نیست اما این تنها کارمندان یک سازمان نیستند که متقاضیان استفاده از صندلی و میز اداری هستند. میز اداری برای دانش آموزان به عنوان میز تحریر شناخته می‌شود. خرید میز تحریر مناسب برای والدین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و والیدن در هر حال به این موضوع علاقه دارند که سلامتی مودکان خود را بیش از هر مورد دیگری در اولویت قراردهند.

اما در خرید میز تحریر اکثراً با مشکلات و سوالاتی مواجه می‌شوند که کدام میز تحریر مناسب است، کدام می‌تواند برای کودکان و دانش آموزان بهتر باشد و بسیاری از موارد دیگر که در ادامه به ان‌ها اشاره خواهیم کرد.

خرید میز تحریر مناسب برای دانش آموزان

داشن آموزان در حال حاضر علاوه بر کتب درسی با ابزارهای دنیای مدرن نیز فالعیت‌های درسی خود را انجام می‌دهند. توجه و در نظر گرفتن این نکته یعنی فضای میز تحریر می‌بایست علاوه بر کتب درسی جایگاهی مناسب برای لپ تاپ، تبلت و… نیز داشته باشد. بخش دیگری که در میز تحریر برای دانش اموزان می‌ بایست در نظر گرفته شود، ارتفاع میز تحریر است. ارتفاع می‌بایست متناسب با پایه‌ ی درسی دانش اموزان باشد. خریدن میز تحریر با ارتفاع بالا و یا ارتفاع پایین می‌تواند موجب آسیب به سلامتی و جسم دانش آموزان شود. به صورت کلی ویژگی‌هایی که می‌ابست هنگام خریدن میز تحریر آن‌ها را در نظر بگیرید عبارت‌اند از:

  • سطح میز تحریر
  • قابلیت تنظیم ارتفاع
  • جنس میز تحریر
  • فضای ذخیره‌سازی
  • اندازه میز تحریر نسبت به فضای در اختیار

همچنین بخوانید : خرید انواع مبلمان اداری

مکمل میز تحریر صندلی است

نمی‌شود به خرید میز تحریر، میز اداری، میز کارشناسی و هر نوع میز دیگری فکر کرد اما صندلی اداری را در نظر نگرفت. صندلی ادرای مکمل میز اداری است و در میز تحریر نیز به این صورت است. برای میز تحریر با توجه به در سن رشد بودن محصلان و دانش آموزان حتی می‌بایست در موارد سخت گیری بیشتری نسبت به خرید صندلی اعمال شود. بنابراین در خید صندلی برای داشن آموزان می‌ابیست اصول ارگونومیک را بیشتر مورد توجه قرار دهید. اصول ارگونومیک مهم در صندلی مناسب هنگام خریدن میز تحریر برای دانش اموزان عبارت است از:

  • پشتی صندلی
  • نشیمنگاه صندلی
  • قابلیت تنظیم ارتفاع
  • وجود بازوها
  • حرکت صندلی (وجود چرخ در صندلی)

نتیجه گیری

میز تحریر برای دانش اموزان در حال حاضر و با توجه به باز شدن مدارس بیشتر مورد توجه است و همان گونه که گفتیم با در نظر گرفتن سن رشد کودکان و دانش اموزان انتخاب میز تحریر مناسب به سلامتی آن‌ها کمک می‌کند. بنابراین پیش از خرید میز تحریر مناسب ابتدا می‌بایست به نیازسنجی پرداخت و پس از آن اقدام به خرید نمود. پیشنهاد ما به شما این است که هنگام تهیه میز تحریر بودجه‌ای جداگانه برای صندلی نیز در نظر بگیرید زیرا میز تحریر مناسب زمانی کارآیی خواهد داشت که کاربر آن بتواند در موقعیتی مناسب به انجام امور خود بپردازد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

اتاق کنفرانس خلاقانه

ایده‌هایی برای طراحی اتاق کنفرانس خلاقانه- ساده اما کاربردی

اتاق کنفرانس یکی از مهمترین فضاهای شرکت‌های بزرگ و کسب و کارهای کوچک است. تقریبا همه اتفاقات مهم یک دفتر کار، در این اتاق می‌افتد. از جلسات کاری با مشتریان احتمالی، تا جلسات سریع با کارکنان برای هماهنگی یا انجام مصاحبه‌های کاری برای گرفتن نیروی جدید. تحقیقات نشان داده‌اند مدیران میانی حدود 35% از زمان […]

ادامه مطلب
مبلمان اداری دفتر کار باز

مبلمان اداری دفتر کار باز چه ویژگی‌هایی دارد؟ تفاوت آن با نوع سنتی چیست؟

یک تصویر کلیشه‌ای از دفتر کار سنتی در ذهن بسیاری از ما وجود دارد: دفتر کاری تیره وخفه که اتاق اتاق است و خلاقیت و همکاری را در نطفه خفه می‌کند. معمولا هم خیلی نور ندارد و برای همین هم هست که در آن احساس خفگی داریم. خوشبختانه دوره این دفتر کارها با آن دکوراسیون […]

ادامه مطلب
ویژگی‌های میز کنفرانس

ویژگی‌های میز کنفرانس چیست؟ نکاتی برای خرید میز کنفرانس!

اگر در حال دکوراسیون دفتر کار خود باشید یا اینکه قصد شروع آن را داشته باشید، حتما می‌دانید داشتن یک اتاق کنفرانس چقدر مهم و ضروری است. این اتاق نه فقط برای برگزاری جلسات، بلکه برای حرف زدن با همکاران، برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان و انجام مصاحبه‌های کاری و غیرکاری استفاده می‌شود. مدیران هوشمند […]

ادامه مطلب