نظر: 0 آبان 9, 1400

چه نکاتی را برای خرید آنلاین مبلمان اداری باید در نظر بگیریم؟

خرید آنلاین مبلمان اداری جدید می‌تواند یک روشی نوین با توجه به اوضاع شیوع کرونا و حضور مستقیم در مراکز فروش باشد. خرید مبلمان اداری آنلاین یا به صورت حضوری و بررسی موردی به رفاه و آسایش کارکنان شما کمک می‌کند و بهره وری افراد دفتر نیز تأثیر می‌گذارد.

ما در اهمیت مبلمان اداری و نقش آن در افزایش بهره وری کارمندان هیچ شکی نداریم اما آیا می‌بایست به هنگام خرید مبلمان آنلاین به چه نکاتی توجه کنیم؟ چه ویژگی‌هایی را می‌بایست در نظر بگیریم؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا ویژگی‌های خرید مبلمان آنلاین را با هم بررسی کنیم.

خرید مبلمان اداریخرید مبلمان اداری آنلاین چگونه است؟

در حال حاضر خرید مبلمان اداری را می‌توان جزو ارکان اساسی شروع به کار یک سازمان و اداره در نظر گرفت. اما با توجه به گسترش کرونا آیا می‌ابیست هنوز هم خطر حضور در اجتماع‌های مختلف را پذیرفت؟ آیا می‌توان خرید مبلمان اداری آنلاین انجام داد؟ خرید مبلمان اداری به صورت آنلاین علاوه بر مزایایی که دارد و می‌تواند مشکلاتی را نیز برای خریدار در صورت‌عدم رعایت نکات فنی به وجود آورد.

از این رو در ادامه نکات خرید مبلمان اداری آنلاین را با هم برررسی خواهیم کرد.

فضای موجود در دفتر را در نظر بگیرید

خرید مبلمان متناسب با فضای اداری شما منطقی است. نصب قطعات بزرگ مبلمان اداری منجر به ایجاد فضایی تنگ می‌شود که در آن کارکنان شما نمی‌توانند آزادانه حرکت کنند. قبل از انتخاب قطعات مورد علاقه خود به صورت آنلاین، اندازه‌های مناسب را بدست بیآورید. البته بهتر است در اتاق قدم بزنید تا محیط دفتر را تجسم کنید.

پیش از خرید برنامه ریزی کنید

همیشه پیش از اینکه به نتیجه‌ای درباره خرید مبلمان اداری برسید، برنامه ریزی کنید. مبلمان اداری مدولار احتمالاً می‌تواند بهترین انتخابی باشد که می‌توانید هنگام خرید مبلمان به صورت آنلاین آن را بررسی کنید.

اطمینان حاصل کنید که آنچه خریداری می‌کنید با محیط کار شما سازگار باشد زیراعدم هماهنگی با سازمان، نوع کسب و کار و فضا می‌تواند نتایج مقبول و خوبی برای شما نداشته باشد. البته به خاطر داشته باشید بررسی گزینه‌های بیشتر همیشه می‌تواند شما را به دید مناسب‌تری برساند.

همچنین بخوانید : هزینه خرید مبلمان اداری

راحتی، کیفیت و زیبایی

اکثر ما تمایل داریم که ظاهر را بیش از راحتی و کیفیت مبلمان اداری در نظر بگیریم. خوب، این به تنهایی کمکی نمی‌کند زیرا کار مقبول و مثبت فقط با نشستن روی مبلمان جذاب اتفاق نمی‌افتد.

بنابراین، اطمینان حاصل کنید که مبلمان مدرن که بصورت آنلاین خریداری می‌کنید نه تنها از نظر ظاهری خوب است بلکه بسیار راحت و مناسب است. به این ترتیب کارکنان شما نیز احساس رضایت می‌کنند و با تمام توان خود کار خواهند کرد.

به نیازهای ارگونومی کارکنان توجه کنید

کارکنان بیشتر روز در دفتر کار می‌نشینند و کار می‌کنند. بنابراین، تهیه صندلی‌های اداری راحت برای آن‌ها ضروری است. ملاحظات مبلمان ارگونومیک مانند میزهای مرکزی، محل کار دفتر، میزهای جانبی و غیره کار را آسان‌تر و سالم‌تر می‌کند. و در مدت کمی شما متوجه خواهید شد که بهره‌ور بیشتری در سازمان خود دارید.

تخفیف

بهترین راه برای خرید و معاملات عالی مبلمان اداری به صورت آنلاین این است که از تخفیفات عمده خرید صندلی‌های اداری، محل کار دفتر، میزها و غیره استفاده کنید.

این امر می‌تواند با سفارش مقادیر مختلف اقلام خاص یا افتتاح حساب تجاری با یک تامین کننده به دست آید. با این روش می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید و در سایر تجهیزات اداری سرمایه‌گذاری کنید.

پیشنهادات و ضمانت فروشنده را بررسی کنید

ضمانتی که از فروشنده مبلمان اداری دریافت می‌کنید به اندازه مبلمان اهمیت دارد. چند نوع گارانتی را به شما ارائه می‌دهد؟ اگر اتفاقی برای مبلمان در حین حمل رخ دهد، چگونه تعمیر می‌شود؟ چه خدماتی برای تحویل، مونتاژ، راه اندازی و نصب ارائه می‌دهند؟ این موارد را بررسی کنید زیرا به نوعی سرمایه‌گذاری در آینده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

اتاق کنفرانس خلاقانه

ایده‌هایی برای طراحی اتاق کنفرانس خلاقانه- ساده اما کاربردی

اتاق کنفرانس یکی از مهمترین فضاهای شرکت‌های بزرگ و کسب و کارهای کوچک است. تقریبا همه اتفاقات مهم یک دفتر کار، در این اتاق می‌افتد. از جلسات کاری با مشتریان احتمالی، تا جلسات سریع با کارکنان برای هماهنگی یا انجام مصاحبه‌های کاری برای گرفتن نیروی جدید. تحقیقات نشان داده‌اند مدیران میانی حدود 35% از زمان […]

ادامه مطلب
مبلمان اداری دفتر کار باز

مبلمان اداری دفتر کار باز چه ویژگی‌هایی دارد؟ تفاوت آن با نوع سنتی چیست؟

یک تصویر کلیشه‌ای از دفتر کار سنتی در ذهن بسیاری از ما وجود دارد: دفتر کاری تیره وخفه که اتاق اتاق است و خلاقیت و همکاری را در نطفه خفه می‌کند. معمولا هم خیلی نور ندارد و برای همین هم هست که در آن احساس خفگی داریم. خوشبختانه دوره این دفتر کارها با آن دکوراسیون […]

ادامه مطلب
ویژگی‌های میز کنفرانس

ویژگی‌های میز کنفرانس چیست؟ نکاتی برای خرید میز کنفرانس!

اگر در حال دکوراسیون دفتر کار خود باشید یا اینکه قصد شروع آن را داشته باشید، حتما می‌دانید داشتن یک اتاق کنفرانس چقدر مهم و ضروری است. این اتاق نه فقط برای برگزاری جلسات، بلکه برای حرف زدن با همکاران، برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان و انجام مصاحبه‌های کاری و غیرکاری استفاده می‌شود. مدیران هوشمند […]

ادامه مطلب