نظر: 0 آبان 15, 1400

مزایای شگفت‌ انگیز بالشتک کمری صندلی اداری در دفتر کار

آیا تا به حال این احساس را داشته‌اید که کمرتان در نیمه‌ی زمان کاری درد داشته باشد؟ آیا پیش از نشستن بر روی صندلی اداری برای جلوگیری از ناراحتی کمر که در طول زمان کاری، دارو مصرف می‌کنید؟ آیا خودتان را در حال ماساژ کمر و تلاش برای از بین بردن درد بعد از یک روز سخت در محل کار می‌بینید و هر روز این کار را تکرار می‌کنید؟ اگر هر یک از این موارد را تجربه کرده‌اید و یا هر روز تجربه می‌کنید این مقاله می‌تواند راه حلی مفید و خوب را به شما ارایه دهد.

بالش برای کمراستفاده از بالشتک کمری صندلی اداری

مدت زمانی که ما بر ریوی صندلی اداری خود می‌نشینیم، به صورت میانگین ۴۰ ساعت در هفته است. از این رو می‌بایست بدن خود را به گونه‌ای در محل کار قرار دهیم که کمترین فشار به آن وارد شود. زیرا هر گونه فشار بیش از حد و نامتعارف می‌توان در بلند مدت باعث کاهش بازدهی و از همه مهمتر در خطر قراردادن سلامتی شود. برای رفع مشکلات کمر در صندلی‌های اداری به طور معمول استفاده بالشتک‌های کمری می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد. مهمترین مزایای بالشتک کمر صندلی اداری عبارت‌اند از:

تعریف بالش کمری

بالشتک پشتی یا بالش کمری صندلی اداری یک بالش است که بین ستون فقرات و صندلی شما قرار دارد. قسمت‌های مختلف یک بالشتک کمری برای حفاظت و بهبود سلامتی کارمندی که ازصندلی اداری استفاده می‌کند، طراحی شده است. این کوسن‌ها از اجزای مختلفی ساخته شده اند.

همچنین بخوانید : هزینه خرید مبلمان اداری

آرامش و تسکین عضلات

احتمالا شما از میزان استرس روزانه در عضلات خود بی‌خبر هستید. اگر می‌خواهید میزان فشار را در ناحیه کمر خود را کاهش دهید، چند دقیقه روی زمین بخوابید این روش ممکن است جایگزنی فوق العاده برای تسکین برخی از فشارهای روزانه باشد. قرار دادن یک بالشتک در پشت به تثبیت بخشی از وزن کارمند به هنگام کار بر روی صندلی اداری کمک می‌کند. این کار با از بین بردن برخی فشارها بر عضلات شما اجازه می‌دهد تا در حالتی راحت و طبیعی قرار گیرند. این بالشتک‌ها می‌تواند به رفع تنش‌هایی که در طول زمان ایجاد شده است کمک کند.

مسکن درد

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که کمرتان در طول روز شروع به درد می‌کند؟ به جای مصرف قرص در دفعه بعدی که این اتفاق می‌افتد، به دنبال یک بالشتک پشتی باشید. برخی از اشکال ناراحتی کمر ممکن است با این کوسن‌ها به سرعت برطرف شود. هنگامی که ماهیچه‌های پشت شما بیش از حد تحت فشار قرار می‌گیرند، ممکن است سفت شده و دچار اسپاسم شوند. استفاده از بالشتک کمری پشت می‌تواند تا حدی تنش آن تاندون‌ها را برطرف کرده و اسپاسم را تسکین دهد.

همچنین بخوانید : خرید میز تحریر برای دانش آموزان

سلامت ستون فقرات خود را حفظ کنید

ستون فقرات شما وظیفه پشتیبانی بخش مهمی از وزن بدن را بر عهده دارد و شما را در طول روز قائم و متحرک نگه می‌دارد. با این حال، فعالیت‌های روزانه می‌تواند فشار زیادی را بر ستون فقرات شما وارد کند. مراقبت از آن و ارائه آن با پشتیبانی مناسب بسیار مهم است. کوسن‌های صندلی بسیار انعطاف‌پذیر هستند و به شما این امکان را می‌دهند که مهره‌های خود را بدون فشار از فرم طبیعی خارج کنید.

.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

اتاق کنفرانس خلاقانه

ایده‌هایی برای طراحی اتاق کنفرانس خلاقانه- ساده اما کاربردی

اتاق کنفرانس یکی از مهمترین فضاهای شرکت‌های بزرگ و کسب و کارهای کوچک است. تقریبا همه اتفاقات مهم یک دفتر کار، در این اتاق می‌افتد. از جلسات کاری با مشتریان احتمالی، تا جلسات سریع با کارکنان برای هماهنگی یا انجام مصاحبه‌های کاری برای گرفتن نیروی جدید. تحقیقات نشان داده‌اند مدیران میانی حدود 35% از زمان […]

ادامه مطلب
مبلمان اداری دفتر کار باز

مبلمان اداری دفتر کار باز چه ویژگی‌هایی دارد؟ تفاوت آن با نوع سنتی چیست؟

یک تصویر کلیشه‌ای از دفتر کار سنتی در ذهن بسیاری از ما وجود دارد: دفتر کاری تیره وخفه که اتاق اتاق است و خلاقیت و همکاری را در نطفه خفه می‌کند. معمولا هم خیلی نور ندارد و برای همین هم هست که در آن احساس خفگی داریم. خوشبختانه دوره این دفتر کارها با آن دکوراسیون […]

ادامه مطلب
ویژگی‌های میز کنفرانس

ویژگی‌های میز کنفرانس چیست؟ نکاتی برای خرید میز کنفرانس!

اگر در حال دکوراسیون دفتر کار خود باشید یا اینکه قصد شروع آن را داشته باشید، حتما می‌دانید داشتن یک اتاق کنفرانس چقدر مهم و ضروری است. این اتاق نه فقط برای برگزاری جلسات، بلکه برای حرف زدن با همکاران، برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان و انجام مصاحبه‌های کاری و غیرکاری استفاده می‌شود. مدیران هوشمند […]

ادامه مطلب