فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری بینو، فروشگاه آنلاین دکوراسیون اداری بینو : مهمترین اشتباهات در خرید مبلمان اداری کدامند؟ برای جلوگیری از اشتباهات رایج در خرید مبلمان اداری به چه نکاتی باید توجه نمود؟ آیا تغییرات دکوراسیون و تحولات ساختاری در سازمان شما به گونه ایست که می‌خواهید مبلمان اداری بخرید، اما نمی‌خواهید اشتباه کنید؟ اگر تحقیق نکنید، مطلع نباشید و مطمئن نباشید دقیقا به چه چیزی نیاز دارید، خرید مبلمان اشتباه بسیار نزدیک است. به عنوان مثال، ممکن است مبلمانی را خریداری کنید که از نظر رنگ و طرح به هیچ وجه مناسب نوع کسب و کار شما نیست.

اشتباهات رایج در خرید مبلمان اداری

در ادامه ما به اشتباهات اصلی که باید هنگام خرید صندلی اداری، میز اداری و سایر تجهیزات که ممکن است در فهرست خرید قرار داشته بانشند، اشاره خواهیم کرد. لطفا از تکرار این اشتباهت در خرید مبلمان خودداری کنید. با ما تا انتهای متن برای آگاهی از پر تکرارترین اشتباهات به هنگام خرید مبلمان اداری همراه باشید. برای آن که مبلمان اداری را اشتباه نخرید و متحمل زیان مالی و زمانی نشوید کافی است چند نکته‌ی کوچک اما مهم را رعایت کنید. این نکات عبارت‌اند از:

۱. اطلاع از نیازمندی سازمان

تعیین جزئیات در مورد آنچه برای دفتر خود نیاز دارید بسیار مهم است. در ادامه ما به شما فهرستی را ارایه خواهیم داد ه پیش از خرید مبلمان می‌بایست آن را داشته باشید.

۲. انتخاب اندازه؛ اشتباهات در خرید مبلمان اداری

اندازه و ابعاد مورد نیاز برای همه مبلمان را مشخص کنید. مثلا چقدر فضای میز و صندلی دارید. خرید مبلمان خیلی بزرگ ممکن است مناسب نباشد یا منجر به شلوغی فضای اداری شود.

۳. طراحی و تعداد تجهیزات

اشتباهات در خرید مبلمان اداری m2

در مورد تعداد مبلمانی که برای هر فضا نیاز دارید تصمیم بگیرید. خرید نکردن تجهیزات اداری کافی به این معنی است که باید یک بار دیگر مسیر سفارش، بررسی و… را طی کنید که نیازمند انرژی، زمان و هزینه است.

۴. سبک و طراحی؛ اشتباهات در خرید مبلمان اداری

به سبک مبلمان و دکوراسیون داخلی در دفتر خود فکر کنید. مبلمان اداری را بخرید که با آنچه قبلاً در دفتر خود دارید مطابقت داشته باشد یا درصورت تغییر سبک ان را به گونه‌ای انتخاب کنید که تحسین برانگیز باشد. اگر مشتریان یا بازدیدکنندگان به طور منظم وارد دفتر می‌شوند، بسیار مهم است که وضعیت بصری دفتر اداری و فضای اداری چگونه است. یک محیط حرفه‌ای ایجاد کنید که مشتریان احترام و عزت نفس داشته باشند و کسب و کار شما را مناسب همکاری بدانند. در این میان اگر کمی مشکل داشتید یا همچنان کمی شک دارید کافی است با ما در بینو تماس بگیرید. تیم فنی و مشاوران فروش ما به صورت رایگان مشاوره‌های مختلفی را برای تجهیز فضای اداری شما، خرید مبلمان اداری و تغییر دکوراسیون در اختیار متقاضیان قرار خواهند داد.

۵. وجود ارگونومی و راحتی

آیا قیمت و زیبایی بصری تنها فاکتورهایی هستند که هنگام خرید مبلمان در نظر می‌گیرید؟ به جریت می‌گوییم که این تنها روشی است که شما را به یک انتخاب کاملا اشتباه می‌رساند زیرا باین روش چند عنصر کلیدی را از دیده‌ها پنهان می‌ماند. کارمندان به احتمال زیاد به صورت روزانه و ساعات طولانی از مبلمان اداری شامل میز اداری، صندلی اداریف کابینت و فایل و… استفاده می‌کنند. بنابراین، مبلمان باید کاربردی باشد تا کارمندان از آمدن به محل کار لذت ببرند و با درد و رنج ناشی از بد بودن و ارگونومیک نوبدن صندلی و میز اداری به خانه نروند.

ارگونومی یکی از ملاحظات اولیه و مهم در هنگام خرید صندلی و میز است. صندلی‌ها باید ترکیبی از تکیه گاه خوب کمر، قابلیت تنظیم خوب داشته باشند. با وجود و داشتن یک صندلی ارگونومیک اداری ان‌ها می‌توانند در یک وضعیت خوب و استاندارد به کار خود ادامه دهند. علاوه براین این صندلی ارگونومیک به کارمندان اجازه می‌دهد تا در هنگام کار روی میز خود وضعیت بدنی درستی داشته باشند. کارمندان اداری که باید ۸ ساعت در روز پشت میز کار خود باشند، برای جلوگیری از آسیب، به ارگونومی خوبی نیاز دارند.

فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری

در حال حاضر خرید و فروش مبلمان اداری به صورت آنلاین بسیار رواج دارد و از این رو بهتر است پیش از خرید مبلمان اداری به صورت آنلاین تاریخچه و نوع کار آن سایت و فروشگاه را بررسی کنید. همچنین بهتر است مراقب فروش‌هایی باشید که تخفیف‌های قابل توجهی را برای مبلمان اداری مورد نیاز شما ارائه می‌دهند. قبل از فشار دادن دکمه خرید، زمانی را صرف مرور کنید تا همه گزینه‌های موجود را ببینید. اگر کمی وقت بیشتری صرف جستجو کنید، معمولاً می‌توانید مبلمان ارزان‌تری از همان مبلمانی که به آن نیاز دارید پیدا کنید.

کلام پایانی

ویژگی‌های ارگونومیک مبلمان اداری می‌تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. اما از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به راحتی پشتی، تنظیم ارتفاع، قابلیت جابه جایی یا چرخ دار بودن صندلی، سطح کافی با توجه به کار (برای صندلی اداری) و… اشاره کرد. وقتی مبلمان اداری راحت باشد، کارمندان مولدتر و آرام‌تر خواهند بود. به عنوان مثال، باید فضای میز کافی برای کارمندان وجود داشته باشد تا احساس خستگی و تحت فشار بودن، نکنند. برای بهبود وضعیت می‌توانید از کارمندان خود بپرسید که چقدر فضای لازم دارند و میزهای اداری مناسب را خریداری کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)